Reklama

Wesprzyj redakcję LEO:

Nowości & Zapowiedzi - 2020

 

Nowy słownik na łamach LEO!

W LEO znajdziecie teraz słownik angielsko-hiszpański!

02. 01. 2020
LEO Englisch-Spanisch
Najnowszy słownik w LEO: Angielsko-Hiszpański! 

Cieszymy się, że z początkiem Nowego Roku możemy zaprezentować Wam nasz nowy projekt - słownik angielsko-hiszpański!

Po długich pracach przygotowawczych ze strony technicznej, jak i też nad zawartością słownika, jest on do dyzpozycji wszystkich użytkowników. Słownik zawiera jak dotąd prawie 100.000 haseł, dysoponuje odpowiednim forum oraz trenerem językowym.

Słownik angielsko-hiszpański gwarantuje Wam, tak jak i w przypadku innych słowników, tłumaczenia wykonane i sprawdzone przez naszą redakcję, oraz oczywiście dodatkowe informacje, takie jak wymowa czy tabelki fleksyjne.

Jak zwykle cieszymy się na konstruktywny feedback, Wasze życzenia i propozycje ulepszenia słownika, E-mail do zespołu LEOalbo mailem, albo przez nasze forum.

Dobrej zabawy!

Zespół słownika LEO

PS: W tej chwili słownik angielsko-hiszpański istnieje tylko w formie apki na iPhona/iPada. Mamy nadzięję, że już wkrótce będziemy mogli zaoferować Wam aplikację na Androida.

 
LEO używa tzw. ciasteczek, by umożliwić jak najszybsze poszukiwanie słówek za pomocą jak najwięcej funkcji. Czasami używa się też ciasteczek z serwisów trzecich. Więcej informacji na ten temat otrzymasz we wskazówkach do Warunków użytkowania / ochrony danych (ciasteczka) LEO.
 
 
  • Pinyin
     
  • klawiatura
     
  • znaki specjalne
     
 
 
LEO: Informacje dodatkowe
 
LEO: Tabela fleksyjna

By rozpocząć dyskusję na forum, trzeba być zameldowany. Możesz jednak zawsze przeszukiwać forum dyskusyjne nie będąc zameldowany.

 Przeszukaj forum

By zapisać słówka i uczyć się ich później musisz być zameldowany. Zameldowanie i korzystanie z trenera językowego są bezpłatne.

 
Twoje ostatnio poszukiwane wyrazy, przy czym najbardziej aktualny wyraz znajduje się na pierwszej pozycji. Wystarczy kliknąć słowo, by ponownie wyświetlić wyniki.
#Poszukiwane hasło